موسسه مدت به عنوان اولین موسسه آموزش عالی روانـشناسـی، بزودی دوره های روانـشناسـی برای عموم را با برجسته ترین استادان برگزار می کند. لیست دوره ها

اولین دوره سوپرویژن درمان شناختی رفتاری (CBT) و طرحواره درمانی

نوع دوره مجازی
تاریخ دوره 1403/04/30 الی 1403/05/28
طول دوره 52ساعت
توضیحات

اين دوره بصورت آفلاين مي باشد.

هر هفته یک قسمت از دوره فیلمبرداری و در سایت آپلود می شود و در دسترس ثبت نام کنندگان این دوره قرار خواهد گرفت.

 شرکت کنندگان میتوانند خودشان نیز بعنوان مراجع و بازی نقش در جلسات ضبط این دوره شرکت و کیس مطرح کنند و از آقای دکتر سوپرویژن دریافت نمایند.

همچنین امکان پرداخت هزینه دوره بصورت اقساط نیز وجود دارد، که قسط اول آن هنگام ثبت نام و از طریق سایت پرداخت می شود، و قسط دوم به صورت چک دریافت می گردد.

برای شرکت در این دوره می بایست دوره رفتاردرمانی شناختی CBT و یا دوره طرحواره درمانی را گذرانده باشید یا با آن اشنایی کامل داشته باشید.

در این دوره در هر فیلم می توانید یک کیس واقعی (بصورت بازی نقش) و روند جلسات درمان گام به گام آن توسط استاد در اتاق درمان را مشاهده کنید.

همچنین برای بهبود کیفیت این کارگاه برای شرکت کنندگان در این دوره گروه تلگرام با حضور خود استاد مولودی تشکیل شده که شرکت کنندگان بتوانند سوالات خود را از ایشان بپرسند و پاسخ ایشان را دریافت کنند. 

مکان تهران، ابتدای کوی نصر (گیشا)، خیابان دوم، ساختمان شماره ۱۹، موسسه آموزش عالی «مدت»
مدرس آقای دکتر رضا مولودی (دکترای تخصصی روانشناسی )
گواهی مدرک مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعطا خواهد شد.
هزینه کارگاه 62,400,000 ریال
تخفیف --
محتوا

در طی سه سالی که با موسسه آموزش عالی مدت همکاری دارم، همواره من  و مسئولان مدت به یک موضوع فکر می کردیم. موضوع این بود که دانشجویان پس از گذراندن کارگاه های آموزشی در مورد درمان ها چه نیازهای آموزشی دیگری دارند. به عبارتی دیگر، دانشجویان و درمانگران تازه کار چگونه می توانند درمانگران بهتری شوند. ما می دانستیم که سوپرویژن یکی از ملزومات کار درمانگری است. از طرفی برگزاری کلاس های سوپرویژن به شکل کلاس های معمول دشوار و تاحدی غیر ممکن به نظر می رسید. پس از بررسی های فراوان به یک راه حل رسیدیم: اینکه کلاس های سوپرویژن را با دانشجویان تحت نظارت را ضبط کنیم و درمانگران بتوانند با مشاهده این فیلم ها مهارت های بالینی خود را ارتقا دهند. همچنین در هر جلسه سوپریوژن با توافق دانشجو یکی از تکنیک های مورد بحث در جلسه سوپرویژن را به شکل بازی نقش انجام دهیم. به این ترتیب دانشجویان در هر جلسه با نحوه اجرای یک تکینک نیز آشنا می شدند.

 امیدواریم این فیلم های اموزشی سوپرویژن و بازی نقش برای شما هم جذاب باشند.

با ما همراه باشید و اگر می خواهید در مورد مراجعانتان سوپرویژن بگیرید و جلسه شما نیز ضبط شود با موسسه تماس بگیرید. 

دکتر رضا مولودي

طراحی سایت