موسسه مدت به عنوان اولین موسسه آموزش عالی روانـشناسـی، بزودی دوره های روانـشناسـی برای عموم را با برجسته ترین استادان برگزار می کند. لیست دوره ها

دومين دوره اتمام کار ناتمام هیجانی

نوع دوره مجازی
تاریخ دوره 1402/11/20
طول دوره 4ساعت
توضیحات

زمان برگزاری روز جمعه ساعت 8 صبح الی 12 ظهر می باشد.

به منظور استفاده بهينه از اين کارگاه يک گروه واتس اپ براي هر کلاس ساخته شده و روند ورود به کلاس براي شما توضیح داده خواهد شد تا در زمان برگزاري کارگاه مشکلي وجود نداشته باشد. در صورتي که شماره تماستان با شماره واتس اپ متفاوت است آن را به مسئول اموزش 02142920 اطلاع دهيد.

مکان تهران، ابتدای کوی نصر (گیشا)، خیابان دوم، ساختمان شماره ۱۹، موسسه آموزش عالی «مدت»
مدرس خانم دکتر شهربانو قهاری دکترای تخصصی روان شناسی بالینی (انستیتو روان پزشکی تهران)
گواهی مدرک مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعطا خواهد شد.
هزینه کارگاه 3,440,000 ریال
تخفیف --
محتوا

(تمام کردن کار ناتمام هیجانی)

  1. تعریف
  2. علل
  3. ارزیابی
  4. مداخله و تکنیک ها
  5. پیشگیری

 

کار ناتمام به رویدادهای ناخوشایند و دردناکی اشاره دارد که از روبه‌رو شدن با آن اجتناب می‌کنیم مانند سوگواری نکردن برای عزیز ازدست رفته، قطع رابطه با کسی که با وی مشکل پیدا کرده‌ایم، شکست‌های عاطفی حل‌نشده، حسادت به دیگران و انتقام‌جویی از دیگران و... بسیاری از تجارب دردناک زندگی می‌توانند کار ناتمام ایجاد کنند مانند مورد تجاوز واقع شدن، مورد شکنجه قرار گرفتن، بدرفتاری و آزار دیدن به هر شکلی. همه ما اسیر کارهای ناتمام خود هستیم، رنج آنها را تحمل می‌کنیم، زیر بار آن خورد می‌شویم و به دلیل فشار روانی ناشی از آن نمی‌توانیم از تمامی ظرفیت‌های روانی خود استفاده کنیم. از آن‌جایی که رویارویی با کارهای ناتمام دردناک است معمولا از رویارویی با آنها اجتناب می‌کنیم اما هزینه گزافی برای اجتناب از آنها می‌پردازیم. مانند: از دست دادن لذت ناشی از زیستن در لحظه، از دست دادن سلامتی جسمی و روانی و ابتلا به افسردگی و اضطراب و... اگر برای عمر و زندگی‌مان ارزش و اهمیت قایل هستیم رویارویی با کارهای ناتمام و تمام کردن آنها تکلیف و رسالتی است که بر دوش ماست. ما باید کارهای ناتمام خود را بشناسیم و آنها را تمام کنیم. در این کارگاه نه‌تنها با انواع کارهای ناتمام بلکه با فنون و مهارت‌هایی آشنا می‌شوید که با یادگیری آنها می‌توانید وضعیت‌های ناتمام زندگی‌تان را تمام کنید.

طراحی سایت