موسسه مدت به عنوان اولین موسسه آموزش عالی روانـشناسـی، بزودی دوره های روانـشناسـی برای عموم را با برجسته ترین استادان برگزار می کند. لیست دوره ها

(پیش ثبت نام) دومین دوره مدیریت اجرایی کسب و کار (MBA) ویژه روانشناسان و مشاوران

نوع دوره حضوری
تاریخ دوره 1403/02/06 الی 1403/12/10
طول دوره 304ساعت
توضیحات

این دوره يک روز در هفته روزهای پنجشنبه ساعت 8 الي 14 برگزار مي گردد. و حضوري مجازي بودن آن بدين معناست که حداقل 60 درصد از دوره بصورت حضوري و 30 درصد از آن بصورت آنلاين و 10 درصد از آن بصورت آفلاين برگزار خواهد شد.

همچنین امکان پرداخت هزینه دوره بصورت اقساط نیز وجود دارد 

که قسط اول آن هنگام ثبت نام و از طریق سایت پرداخت می شود،

و قسط دوم به دو صورت: يا تا قبل از روز شروع دوره، تسويه مي شود که نياز به تحويل چک نمي باشد،

يا بصورت چک دریافت می گردد که اواسط دوره وصول مي شود.

به منظور استفاده بهينه از اين کارگاه يک گروه واتس اپ براي هر کلاس ساخته شده و روند ورود به کلاس براي شما توضيح داده خواهد شد تا در زمان برگزاري کارگاه مشکلي وجود نداشته باشد. در صورتي که شماره تماستان با شماره واتس اپ متفاوت است آن را به مسئول اموزش اطلاع دهيد.
مکان تهران، ابتدای کوی نصر (گیشا)، خیابان دوم، ساختمان شماره ۱۹، موسسه آموزش عالی «مدت»
مدرس گروه استادان تمامي 12 نفر اساتید اين دوره داراي تجربه کافی در حوزه های مدیریت و کسب و کارهای خدماتی ازجمله روانشناسی مي باشند. شهریه دوره MBA ویژه روانشناسان و مشاوران برای سال 1403 مبلغ 48 میلیون و 800 هزارتومان است که با احتساب تخفیف 20 درصد صرفا برای کسانی که در سال 1402 ثبت نام کنند 39 میلیون و 333 هزار تومان می باشد.
گواهی مدرک مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعطا خواهد شد.
هزینه کارگاه 485,000,000 ریال
تخفیف --
محتوا
جای خالی MBA در صنعت روانشناسی و مشاوره 
بسیاری از دانش آموختگان دانشگاهی حتی آنهایی که در رشته های پرطرفداری مانند روانشناسی تحصیل کرده اند با راه اندازی مشاغل دلخواه خود مشکل دارند و نمی دانند چگونه این مسیر را طی کنند. شما با گذراندن دوره MBA  روانشناسی این فرصت را دارید تا فوت و فن مدیریت کسب و کار را بصورت حرفه ای بیاموزید و مرکز مشاوره مورد نظر خود را با کمترین درد سر ممکن راه بیندازید. حتي گاهي ممکن است شما در رشته روانشناسی تحصیل نکرده باشید و تنها به علوم و تخصص آن برای مدیریت یک مرکز مشاوره نیاز داشته باشید. در این صورت گذراندن این دوره برای شما کاملا سودمند است. در واقع هرکسی که به هر دلیلی نیازمند بهره مندی از دانش مدیریت کسب و کار در زمینه روانشناسی است،  فرصت استفاده از دوره MBA روانشناسی را دارد.
طراحی سایت