موسسه مدت به عنوان اولین موسسه آموزش عالی روانـشناسـی، بزودی دوره های روانـشناسـی برای عموم را با برجسته ترین استادان برگزار می کند. لیست دوره ها

بیست و چهارمین دوره مشاوره پیش از ازدواج و کاربرد تست ها در بررسی نيمرخ زوجين

نوع دوره مجازی
تاریخ دوره 1403/05/24 الی 1403/06/02
طول دوره 24ساعت
توضیحات

زمان برگزاری تاریخ های 24 و 25 مرداد روز چهارشنبه و پنجشنبه و 1 و 2 شهریور روز پنجشنبه و جمعه ساعت 9 صبح الی 15 عصر می باشد.

همچنین امکان پرداخت هزینه دوره بصورت اقساط نیز وجود دارد که طی دو قسط 

و قسط اول آن هنگام ثبت نام و از طریق سایت پرداخت می شود،

و قسط دوم به دو صورت: يا تا 48 ساعت قبل از روز شروع دوره، تسويه مي شود

و يا در صورت تحويل چک قبل از شروع دوره ميتوانيد هزينه باقيمانده را بعد از دوره پرداخت نماييد.

بدیهی است در صورت عدم تسویه و يا عدم تحويل چک (تا قبل از شروع دوره) ثبت نام شما قطعی نمی باشد و امکان دسترسی به کلاس برای شما باز نخواهد شد.

به منظور استفاده بهينه از اين کارگاه يک گروه تلگرام براي هر کلاس ساخته شده و روند ورود به کلاس براي شما توضيح داده خواهد شد تا در زمان برگزاري کارگاه مشکلي وجود نداشته باشد. در صورتي که شماره تماستان با شماره تلگرام متفاوت است آن را به مسئول اموزش 42920-021 اطلاع دهيد.

مکان تهران، ابتدای کوی نصر (گیشا)، خیابان دوم، ساختمان شماره ۱۹، موسسه آموزش عالی «مدت»
مدرس خانم دکتر منصوره سادات صادقی دکتري تخصصي روانشناسي (عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی)
گواهی مدرک مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعطا خواهد شد.
هزینه کارگاه 28,800,000 ریال
تخفیف --
محتوا

با توجه به افزایش روند طلاق جوامع دیگر تصمیم گرفتند تا به بررسی مولفه های پیش بینی کننده طلاق بپردازند. پس از بررسی این موارد یکی از موثرترین این برنامه ها برنامه های مشاوره پیش از ازدواج می باشد. با اجرای این برنامه بر روی زوجین شرکت کننده نشان داده شد که میزان تعارض غیرسازنده زوجین پس از ازدواج کاهش یافته و روشهای فرزندپروری بهبود یافته است. در ایران با توجه به اینکه آسیب طلاق برای خانواده ها پیامدهای بیشتری دارد مشاوره پیش از ازدواج با افزایش شناخت زوجین نسبت به یکدیگر، بررسی نقاط قوت و ضعف فردی و زوجی، بررسی پیامدها و ارائه راه کارها گام مهمی در افزایش سواد ازدواج و انتخاب موفق خواهد بود. در این کارگاه کارشناسان به غیر از فرایند مصاحبه با ترسیم نیمرخ شخصیتی زوج و تفسیر تست های ازدواج بررسی دقیقی از این انتخاب خواهند داشت

طراحی سایت