موسسه مدت به عنوان اولین موسسه آموزش عالی روانـشناسـی، بزودی دوره های روانـشناسـی برای عموم را با برجسته ترین استادان برگزار می کند. لیست دوره ها

پنجاه و پنجمين دوره کامل CBT درمان شناختی رفتاری 100 ساعته - همراه با سوپرویژن-20% تخفیف

نوع دوره مجازی
تاریخ دوره 1403/11/04 الی 1403/12/17
طول دوره 100ساعت
توضیحات

این دوره دو روز در هفته روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت 8:30 الي 16:30 برگزار خواهد شد.

قیمت اصلی این کارگاه 15000000 ریال می باشد که با تخفیف 20درصدی 120000000ریال   براي دوره مجازي و 96000000براي دوره حضوري محاسبه می شود.

همچنین امکان پرداخت هزینه دوره بصورت اقساط نیز وجود دارد

که قسط اول آن هنگام ثبت نام و از طریق سایت پرداخت می شود،

و قسط دوم به دو صورت: يا تا قبل از روز شروع دوره، تسويه مي شود که نياز به تحويل چک نمي باشد،

يا بصورت چک دریافت می گردد که اواسط دوره وصول مي شود.

به منظور استفاده بهينه از اين کارگاه يک گروه تلگرام براي هر کلاس ساخته شده و روند ورود به کلاس براي شما توضيح داده خواهد شد تا در زمان برگزاري کارگاه مشکلي وجود نداشته باشد. در صورتي که شماره تماستان با شماره تلگرام متفاوت است آن را به مسئول اموزش 42920-021 اطلاع دهيد.

مکان تهران، ابتدای کوی نصر (گیشا)، خیابان دوم، ساختمان شماره ۱۹، موسسه آموزش عالی «مدت»
مدرس خانم دکتر مهرنوش اثباتی دکترای تخصصی روانشناسی
گواهی مدرک مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعطا خواهد شد.
هزینه کارگاه 96,000,000 ریال
تخفیف --
محتوا

 

توضیحات بخش سوپرویژن دوره:

در بخش سوپرویژن دوره، تعداد محدودی از افرادی که مایل به ارایۀ کیس و دریافت سوپرویژن هستند، با تشخیص و تائید مدرس کارگاه، پس از پایان بخش نظری/عملی انتخاب خواهند شد. این افراد باید در تمام طول دوره، فعال و پویا بوده باشند و عملکرد آنها نشان‌دهندۀ فراگیری خوب مطالبِ آموزش داده شده باشد. همچنین باید دانش و سابقۀ کار بالینی در زمینه درمان شناختی رفتاری را داشته باشند و در حال حاضر نیز به فعالیت بالینی مشغول باشند. سایر افراد شرکت‌کننده، می‌توانند از طریق مشاهدۀ فرآیند سوپرویژنِ گروه اول بهرۀ آموزشی ببرند. سوپرویژن بصورت ارایۀ کیس ریپورت، رل پلیینگ و پرسش و پاسخ خواهد بود.

تذکرات مهم:

تذکر 1- غیبت مجاز در طول دوره 3 جلسه است و افرادی که بیشتر از 3 جلسه غیبت داشته باشند، تائیدیه مدرس را برای دریافت گواهی شرکت در کارگاه نخواهند داشت.

تذکر 2- از تمام شرکت کنندگان انتظار می‌رود در طول ساعات برگزاری کلاس، آمادگی پاسخ به سوالات مدرس را با میکروفون و دوربینِ روشن داشته باشند و در جلسات آموزشی مشارکت فعالانه داشته باشند.

طراحی سایت