موسسه مدت به عنوان اولین موسسه آموزش عالی روانـشناسـی، بزودی دوره های روانـشناسـی برای عموم را با برجسته ترین استادان برگزار می کند. لیست دوره ها

دوره همايش رايگان آشنايي با دوره مدیریت کسب و کار (MBA) ویژه روانشناسان و مشاوران

نوع دوره حضوری
تاریخ دوره 1403/05/02
طول دوره 3ساعت
توضیحات

این همایش در روز سه شنبه 2 مردادماه ساعت 16 الي 19 برگزار مي گردد. 

شهریه پيش ثبت نام دوره MBA  ویژه روانشناسان و مشاوران برای سال 1403 مبلغ 
48800000 تومان است که براي کساني که در اين همايش شرکت مي کنند و فقط روزهمايش ثبت نام مي کنند با احتساب تخفیف 20 درصد 39040000 تومان می باشد.

درصورت ثبت نام در همايش رايگان و عدم حضور دراين همايش امکان حضور شما در ساير دوره ها وهمايش هاي رايگان موسسه مدت ميسرنخواهد بود. لذا در صورت ثبت نام لازم است حتما درهمايش حضور داشته باشيد.

به منظور استفاده بهينه از اين کارگاه يک گروه تلگرام براي هر کلاس ساخته شده و روند ورود به کلاس براي شما توضيح داده خواهد شد تا در زمان برگزاري کارگاه مشکلي وجود نداشته باشد. در صورتي که شماره تماستان با شماره تلگرام متفاوت است آن را به مسئول اموزش اطلاع دهيد.
مکان تهران، ابتدای کوی نصر (گیشا)، خیابان دوم، ساختمان شماره ۱۹، موسسه آموزش عالی «مدت»
مدرس گروه استادان گروه استادان
گواهی مدرک مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعطا خواهد شد.
هزینه کارگاه 0 ریال
تخفیف --
محتوا
جای خالی MBA در روانشناسی و مشاوره 
بسیاری از دانش آموختگان دانشگاهی حتی آنهایی که در رشته های پرطرفداری مانند روانشناسی تحصیل کرده اند با راه اندازی مشاغل دلخواه خود مشکل دارند و نمی دانند چگونه این مسیر را طی کنند. شما با گذراندن دوره MBA روانشناسی این فرصت را دارید تا فوت و فن مدیریت کسب و کار را بصورت حرفه ای بیاموزید و مرکز مشاوره مورد نظر خود را با کمترین درد سر ممکن راه بیندازید. حتي گاهي ممکن است شما در رشته روانشناسی تحصیل نکرده باشید و تنها به علوم و تخصص آن برای مدیریت یک مرکز مشاوره نیاز داشته باشید. در این صورت گذراندن این دوره برای شما کاملا سودمند است. در واقع هرکسی که به هر دلیلی نیازمند بهره مندی از دانش مدیریت کسب و کار در زمینه روانشناسی است، فرصت استفاده از دوره MBA روانشناسی را دارد.
طراحی سایت